&


حرکت هدفمند مجمع نمايندگان فارس با نياز سنجي پروژه‌ها در افق 1400
  


 • حرکت هدفمند مجمع نمايندگان فارس با نياز سنجي پروژه‌ها در افق 1400

  به گزارش گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران جوان از شيراز، ابراهيم عزيزي اظهار داشت: با توجه به نزديک شدن فصل بودجه، مجمع نمايندگان فارس در تهران با جديت پيگير اعتبارات استان است.


  او با اشاره به برگزاري جلسه مجمع نمايندگان فارس در خصوص پيگيري اعتبارات استان فارس، گفت: در اين نشست پروژه‌هاي کلان و خرد استان مورد بررسي قرار گرفته است تا اقدامات لازم براي جذب بودجه آن انجام شود.


  رئيس مجمع نمايندگان استان فارس همچنين گفت: در اين نشست اولويت‌هاي ماده 23 که رديف بودجه داشته و نيازمند اعتبار هستند، بررس و مقرر شد ضمن بررسي توسط نمايندگان و اولويت بندي در جلسات بعد مجمع ارائه و اقدام مقتضي صورت گيرد.


  عزيزي خاطرنشان کرد: پروژه‌هاي حوزه سرزميني که نياز به اعتبار داشته يا بايد اجرا شود، مشخص شده تا با توجه به فصل بودجه ريزي بتوان اعتبار لازم را براي آن جذب کرد.


  رئيس مجمع نمايندگان استان فارس همچنين از تهيه طرحي براي حرکت هدفمند مجمع نمايندگان در نيازسنجي و اولويت بندي پروژه‌هاي استان خبر داد.


  ابراهيم عزيزي گفت: بيش از 5 هزار پروژه بزرگ و کوچک داراي کد و رديف بودجه در استان فارس وجود دارد که بايد به سامان برسد، اما اينکه کدام پروژه بايد در اولويت قرار گرفته و با توجه به بودجه تخصيصي به بهره برداري برسد، نيازمند يک نقشه هدفمند، منطقي و هوشمندانه بود.


  او از عزم نمايندگان استان براي تهيه اين نقشه راه خبر داد و گفت: پس از تهيه سندي جامع از پروژه‌هاي مختلف استان فارس، اطلاعات اين سند در اختيار 18 نماينده استان قرار خواهد گرفت تا آن‌ها نيز در 3 جدول متفاوت پروژه‌هاي مربوط به شهرستان خود را با توجه به اولويت و نياز منطقه، دسته بندي کرده و به ترتيب در جداول يک، دو و سه با درجه اهميت درج کنند.


  رئيس مجمع نمايندگان استان فارس تاکيد کرد: اهميت اين جدول 3 گانه از آنجاست که هر نماينده مي‌داند در تخصيص بودجه 1400 کل کشور، کدام پروژه‌ها با توجه به نياز مردم و شهرستان در اولويت است و همين موضوع تلاش نمايندگان براي به سرانجام رساندن پروژه‌ها را هدفمند مي‌کند و طبيعتا پروژه‌هاي مورد نياز سريع‌تر به بهره برداري خواهد رسيد.


  عزيزي با اشاره به همدلي و تعامل بي نظير 18 نماينده استان فارس در تحقق اهداف بلند و زيربنايي بيان کرد: به فضل خداي متعال امروز اين همدلي انگيزه‌اي براي حرکت‌هاي بزرگ در جهت رشد و توسعه استان فارس شده که جا دارد از تک تک نمايندگان به دليل نگاه علمي، خردمندانه و هوشمندانه آن‌ها به مسائل استان و کشور، تقدير کرد.


  لازم به ذکر است بيش از 5 هزار پروژه در سراسر استان فارس با پيشرفت فيزيکي صفر تا 90 درصد وجود دارد که برخي سالهاست راکد مانده و نيازمند يک برنامه ريزي دقيق و قدرتمند براي تکميل آنهاست.


  برنامه جديد و ابتکاري مجمع نمايندگان استان فارس براي تکميل پروژه‌ها و تقسيم آن‌ها به 3 اولويت درجه يک، دو و سه مي‌تواند تا حد زيادي گره گشاي روند تکميل پروژه‌هاي مذکور باشد چراکه هر نماينده با آگاهي و اطلاعات دقيق از پروژه‌هاي شهرستان خود، مي‌تواند پيگير تامين منابع مالي آن در بودجه سال 1400 کل کشور باشد.


  اين اقدام مي‌تواند الگويي براي ساير نقاط کشور نيز قلمداد شود.


  انتهاي پيام/
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

David سپتيک تانک ناب زيست بهترين مراکز فروشگاهي Allison Erika Joseph Bronze sculpturing Courtney Florette