&

سناتور سندرز: به کار يک دروغگوي بالفطره پايان داديم/نبرد تازه آغاز شده است

• سناتور سندرز: به کار يک دروغگوي بالفطره پايان داديم/نبرد تازه آغاز شده است

به گزارش ايسنا،‌ سناتور برني سندرز در ويديويي در توييتر گفت: در حالي که اکنون با شما صحبت مي‌کنم به نظر مي‌رسد که جو بايدن در مسير خودش براي پيروزي در آراي الکترال پنسيلوانيا، جورجيا، آريزونا و نوادا و تبديل شدن به رئيس‌جمهوري بعدي ماست. او همچنين در حال پيروزي در آراي مردمي با بيش از چهار ميليون راي است، تعدادي که ممکن است بعد از شمارش تمام آراء به بيش از پنج ميليون راي برسد.

او افزود: همانطور که قبلا بارها گفته‌ام، اين انتخابات فقط درباره جو بايدن مقابل دونالد ترامپ يا صرفا درباره نظرات آنها در مورد مسائل نيست. اين انتخابات بسيار بسيار عميق‌تر از آن بود. اين انتخاباتي درباره اين بود که آيا ما به کار يک دروغگوي بالفطره در کاخ سفيد خاتمه مي‌دهيم و دموکراسي و نظم و قانون را دوباره در کشورمان به دست مي‌گيريم يا خير. و به لطف خدا به نظر مي‌رسد که ما اين کار را انجام داده‌ايم.

سندرز گفت: در روزها و هفته‌هاي آتي، اطمينان دارم که همه در جهان قصد دارند تا اعتبار پيروزي ظاهري بايدن را از آن خود کنند. همينطور رسانه‌ها و صاحب‌نظران به بيان نظراتشان مي‌پردازند. اما اجازه دهيد نکته‌اي را بيان کنم. مي‌خواهم از اين فرصت براي تشکر از سازمان‌هاي ترقي‌خواه بنيادين در سراسر اين کشور براي تلاش‌هاي فوق‌العاده آنها در کمک به تحقق اين پيروزي قدرداني کنم. شما با پيام‌هاي تلفني و کتبي خودتان، با ثبت‌نام از راي‌دهندگان، با برپايي گردهمايي‌هاي مجازي، با سخنراني و رفتن به درب منازل شهروندان در هر زمان که ممکن بود، با علم به اهميت موضوع، اهميت فوق‌العاده اين انتخابات، کار بزرگي انجام داديد. شما هر کاري توانستيد و بيش از آن انجام داديد.

سناتور سندرز تاکيد کرد: شما در کنار يکديگر حمايت گسترده‌اي را براي بايدن در ميان جوانان، رنگين‌پوستان و طبقه کارگر کشور ما شکل داديد. از ديدگاه من، موفقيت بايدن بدون تلاش‌هاي فوق‌العاده شما ممکن نبود. و من مي‌خواهم از شما بابت سخت‌کوشي فوق‌العاده‌ شما تشکر کنم. و در ضمن يکي از حوزه‌ها، جايي که اين جنبش ترقي‌خواه موفقيت واقعي داشت، جذب جوانان بيشتر و بيشتري به شعبه‌هاي اخذ راي و داخل اين فرايند سياسي بود. تازه‌ترين برآوردهايي که ديده‌ام، نشان مي‌دهند که بيش از 53 درصد از جوانان رده سني 18 تا 29 سال، که نه تنها ميزان مشارکت مردمي در سال 2016 را تحت تاثير قرار دادند، بلکه بالاترين ميزان مشارکت جوانان در تاريخ آمريکا را رقم زدند، به پاي صندوق‌ها آمدند. و ضمنا آن جوانان به اتفاق‌آرا به جو بايدن و ديگر دموکرات‌ها راي دادند.

اين سناتور افزود: اما امشب همانطور که ما پيروزي ظاهري خودمان را در انتخابات جشن مي‌گيريم، مي‌فهميم که چالش ما هنوز تمام نشده است. بلکه تازه آغاز شده است. ما دستاوردهاي زيادي داشته‌ايم اما کارهاي بسيار بسيار بيشتري بايد انجام شود. اکنون، نه تنها ما مجبوريم که در دو انتخابات ماه ژانويه سنا در جورجيا که به دور دوم کشيده شده، پيروز شويم تا بتوانيم به کنترل دموکرات‌ها روي سنا برسيم، بلکه بايد هر آنچه به لحاظ انساني امکان‌پذير است، انجام دهيم تا اطمينان حاصل کنيم که کنگره و رئيس‌جمهوري جديد به سرعت و با جديت براي مديريت بحران‌هاي بيشماري که کشورمان با آنها مواجه است، حرکت مي‌کند.

برني سندرز در ادامه گفت: در چند هفته آتي، دستورکاري را به سنا ارائه مي‌کنم که تمايل دارم شاهد تصويب آن در 100 روز نخست کنگره جديد باشم. اين دستورکاري است که در ميان ديگر پيشنهادها، شامل يک بسته کمکي قوي براي کوويد-19 مي‌شود که از بيکاران و مشاغل کوچک حفاظت مي‌کند. اين دستورکاري است که به حقوق‌هاي گرسنگي در آمريکا پايان مي‌دهد، کار کارگران براي عضويت در اتحاديه‌ها و تامين پرداخت برابر براي کار برابر را آسان‌تر مي‌کند. اين يک دستورکار مردمي است که ميليون‌ها شغل با درآمد خوب ايجاد خواهد کرد، در حالي که ما در حال ساخت زيرساخت ويرانمان هستيم.

انتهاي پيام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Yvette Stephanie سنگ فيروزه | سنگ زمرد | سنگ ياقوت Heather Dave Justin نونگارپردازش تعمير يخچال فريزر کنوود Kyle ترميم شيشه اتومبيل