&


آخرين آمار کرونا تا ششم آبان/ رکورد مرگ و مير کوويد 19 در ايران باز هم شکست!
  


 • آخرين آمار کرونا تا ششم آبان/ رکورد مرگ و مير کوويد 19 در ايران باز هم شکست!

  به گزارش «تابناک»؛ دکتر سيما سادات لاري، سخنگوي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي کشورمان گفت: از ظهر ديروز تا ظهر امروز و بر اساس معيار‌هاي قطعي تشخيصي، شش هزار و 968 بيمار جديد مبتلا به کوويد 19 در کشور شناسايي شده که دو هزار و 495 مورد بستري شدند. با احتساب اين افراد، مجموع آمار مبتلايان قطعي در کشورمان به 581 هزار و 824 تن رسيد.


  وي در ادامه گفت: در 24 ساعت اخير، 346 تن از مبتلايان جانشان را از دست داده‌اند؛ بنابراين، تا ظهر امروز، متاسفانه آمار جان باختگان اين بيماري در کشورمان به 33 هزار و 299 تن رسيده است. همچنين تا به امروز خوشبختانه 463 هزار و 611 تن بهبود يافته‌اند.


  لاري افزود: 4995 تن از بيماران در وضعيت شديد اين بيماري قرار دارند. همچنين تاکنون 4 ميليون و 786 هزار و 769 آزمايش تشخيص کوويد 19 در کشور انجام شده است.


  وي در تشريح وضعيت در نقاط مختلف کشورمان گفت: استان‌هاي تهران، اصفهان، قم، آذربايجان شرقي، خراسان جنوبي، سمنان، قزوين، لرستان، اردبيل، خوزستان، کرمانشاه، کهگيلويه و بويراحمد، گيلان، بوشهر، زنجان، ايلام، خراسان رضوي، مازندران، چهارمحال و بختياري، البرز، آذربايجان غربي، مرکزي، کرمان، خراسان شمالي، همدان، يزد و کردستان در وضعيت قرمز قرار دارند. استان‌هاي هرمزگان، فارس، گلستان و سيستان و بلوچستان نيز در وضعيت نارنجي و زرد قرار دارند.


  بر پايه آمار‌هاي 24 ساعت اخير «نرخ مرگ» در کشورمان 6.7 درصد است و به همين تناسب، «نرخ بهبود» 93.3 درصد، در حالي که ميانگين نرخ مرگ در جهان 3.5 درصد است و همچنان وضعيتي به مراتب بهتر از کشورمان را نشان مي‌دهد.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

گروه صنعتي بازرگاني مارون رول شرکت بهسازان توسعه ارمان sarbazvazifeeh خريد کد ussd Melissa Josh Scott Daniel batteries pour ordinateur portable محصول زنبور عسل