&


بازگشت داريوش شجاعيان به ترکيب استقلال وتو شد؟
  


  • بازگشت داريوش شجاعيان به ترکيب استقلال وتو شد؟

    رئيس کميته نقل‌وانتقالات سازمان ليگ از پاسخ مبهم فدراسيون جهاني فوتبال درباره بازگشت بازيکنان مصدوم به ليست تيم‌هاي خود خبر داد.


    به گزارش تابناک ورزشي، فريبرز محمودزاده درباره عدم بازگشت داريوش شجاعيان به ليست تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: اسماعيل خليل‌زاده روز 23 دي 98، شجاعيان را از ليست تيم استقلال حذف کرد. زماني که مديريت باشگاه، بازيکني را به دليل مصدوميت از ليست تيم خارج مي‌کند، کارت بازي او باطل مي‌شود. روز 9 تير به بهاروند پيشنهاد کردم با توجه به بسته‌هاي پيشنهادي فيفا، درخواست‌هاي باشگاه‌ها بابت بازيکنان مصدوم و آکادمي خود و وقفه پنج ماهه مسابقات، بازيکناني که مصدوميت آن‌ها برطرف شده است، به تيم خود برگردند.


    وي با بيان اينکه تعداد بازيکنان ورودي آکادمي‌ها به تيم‌ها به پنج بازيکن افزايش يافته است و سازمان ليگ همه باشگاه‌ها را به يک چشم ديد، تصريح کرد: بازگشت بازيکنان مصدوم را به استعلام از فيفا منوط کرديم. کميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال با فيفا مکاتبه کرد که فيفا گفت تلاش کنيد از بازيکنان آکادمي خود بهره ببريد. مي‌دانم هواداران استقلال توجيه نمي‌شوند که اين‌گونه شرح مي‌دهم. فيفا به ورود بازيکنان آکادمي جواب مثبت داد، اما درباره بازيکنان مصدوم واضح صحبت نکرد. البته جلسه‌اي در اين باره با دبيرکل فدراسيون خواهيم داشت.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Craig مشاور تبليغاتي Michael سلام مهاجر فروشگاه دوربين مداربسته Becky Jocelyn Amanda Nick پايگاه دانش هشتم