&


تراکتور دو امتياز حياتي مقابل پيکان ازدست داد
  


 • تراکتور دو امتياز حياتي مقابل پيکان ازدست داد

  تراکتور در نخستين ديدار هفته بيست و هفتم مقابل پيکان به تساوي بدون گل بسنده کرد تا در کورس کسب سهميه آسيايي دو امتياز مهم از دست بدهد.


  به گزارش تابناک ورزشي، تراکتور و پيکان در ورزشگاه خالي از تماشاگر يادگار امام تبريز به مصاف هم رفتند که تلاش دو تيم بخصوص ميزباني با تساوي بدون گل خاتمه يافت تا هم پيکان فرصت فاصله گرفتن از منطقه سقوط را از دست دهد و هم شاگردان الهامي نتوانند فاصله خود را با ساير مدعيان کسب سهميه افزايش دهند.


  جدي‌ترين موقعيت تراکتور در دقيقه 52 رخ داد که ضربه از راه دور سعيد مهري به تير دروازه مهمان برخورد کرد. تنها 3 دقيقه بعد اين پيکان بود که مي‌توانست توسط خدابنده‌لو به گل برسد، اما هافبک پيکان در موقعيتي دو به تک توپ را به تير دروازه رشيد مظاهري زد.


  در اواخر اين بازي فشار زياد تيم تراکتور، فرصت‌هاي زيادي براي اين تيم ايجاد کرد که شاگردان الهامي قدر اين فرصت‌ها را نداستند و در نهايت دو تيم به يک امتياز بسنده کنند. عبدالله ويسي سرمربي پيکان در دقيقه 65 اين ديدار و به دليل اعتراض مکرر به رضا کرمانشاهي، داور بازي از روي نيمکت اخراج شد.


  تراکتور با اين تساوي، 46 امتيازي شد و موقتا به رده دوم جدول صعود کرد. همچنين پيکان با 24 امتياز در رده پانزدهم باقي ماند.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Sophia انجمن شعر و ادب ميخانه Brenda Angela Tim Owoeye Lisa انرژي گستر سعدي, ژنراتور , موتور ژنراتور , موتور ديزلي , موتور د Rob قفسه بندي فلزي