&


آمادگي بسيج ادارات حوزه شهيد رجايي ادارات کل براي برگزاري اردو جهادي
  


 • آمادگي بسيج ادارات حوزه شهيد رجايي ادارات کل براي برگزاري اردو جهادي

  دبير اردوي جهادي بسيج حوزه شهيد رجايي(ره) ادارات کل از آمادگي بسيج ادارات حوزه شهيد رجايي ادارات کل براي برگزاري اردو جهادي خبر داد.
  محمد طالبي دبير اردوي جهادي بسيج حوزه شهيد رجايي(ره) ادارات کل در گفتگويي اختصاصي با خبرگزاري بسيج استان مرکزي با اشاره به اهميت برگزاري اردوهاي جهادي در بين کارمندان بسيجي گفت: يکي از وظايف اصلي بسيج ادارات رفع محروميت‌هاي آموزشي، فرهنگي، پزشکي و. است که در دستور کار قرار گرفته است.


  وي افزود: در همين راستا هرساله براي تحقق بخشي از اهداف و البته چشيدن طعم زندگي و خصوصا تقويت خودسازي در مناطق محروم همراه با کارمندان بسيجي در ساير ادارات استان مرکزي به يکي از روستاهاي محروم استان سفر مي‌کنيم.


  وي شناسايي مناطق را يکي از اولويت هاي مهم برگزاري اردوهاي جهادي خواند و افزود: روستاهاي استان به‌ويژه روستاهايي که کم برخوردار هستند، علاوه بر مشکلات عمراني که دارند، با مسائل آموزشي و فرهنگي نيز مواجه هستند که در اين راستا پيش بيني هايي انجام داده است.


  طالبي با تأکيد بر اينکه مسئولين بايد براي رفع مشکلات مناطق محروم و روستاها بيشتر تلاش داشته باشند گفت: پس از اتمام اردو نيز مسائل روستا را از طريق رسانه‌اي کردن آن در جهت مطالبه از مسؤولان پيگير خواهيم شد.


  وي با اشاره به اهداف بلند اردوهاي جهادي عنوان کرد: برگزاري طرح‌هاي جهادي در کشور تضمين کننده اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوري اسلامي است.


   بسيج حوزه شهيد رجايي(ره) ادارات کل نقش آفريني بسيجيان کارمند را در حل مشکلات کشور در طي اين چند سال اخير موثر خواند و افزود: کارمندان بسيجي در ادارات امروز به عنوان پرچم‌داران مسير توسعه و اقتدار علمي کشور بايد هوشياري و بصيرت انقلابي خويش را براي دفع توطئه‌هاي دشمنان همچنان حفظ کنند


  طالبي در پايان خاطر نشان کرد: آرمان‌ها و اهداف بلند انقلاب اسلامي امروز بسيار بيشتر از گذشته در جامعه رواج يافته و همه بايد براي اعتلا و عزت هرچه بيشتر اين آرمان‌ها نهايت تلاش و جديت خويش را به کار ببنديم و اين يک ضروت مهم است.


  انتهاي پيام/ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Ladonna Chris Nathan Ron Nefelibata Amber Ricardo Jessica کارشناس ارشد حقوق تجارت بين الملل Jeff