&


خبرگزاري فارس - دومين مرحله وام يک ميليوني به يارانه‌بگيران آغاز شد
  


 • خبرگزاري فارس - دومين مرحله وام يک ميليوني به يارانه‌بگيران آغاز شد

  به گزارش خبرگزاري فارس، ‌امروز پيامکي از سرشماره وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعي به نشاني V.Refah براي برخي شهروندان ارسال شد.


  متن پيامک به شرح زير است:


  «سرپرست محترم خانوار
  تسهيلات يک ميليون توماني دوران کرونا قبلا به حساب يارانه شما واريز شده است اگر متقاضي تسهيلات تکميلي به مبلغ يک ميليون تومان بر اساس شرايط اعلامي دولت هستيد لطفاً از طريق همين خط تلفن همراه ،حداکثر تا 5 روز آينده عدد 1 را به 6369 ارسال نماييد.»


  خبرنگار فارس،‌ موضوع را از مسولان مربوطه پيگيري کرد، که يک مقام آگاه ضمن تائيد اين خبر،‌گفت: اين وام مرحله دوم براي حمايت از خانوارهاي يارانه بگير به مبلغ يک ميليون تومان است که مانند مرحله قبل بازپرداخت آن 30 ماهه با اقساط 35100 تومان خواهد بود که از تيرماه از حساب يارانه افراد کسر خواهد شد.


  در مرحله اول تسهيلات حمايت کرونايي خانوارهاي يارانه بگير به 21 ميليون و 51 هزار و 214 سرپرست خانوار پرداخت شد.


  مسئولان وزارت رفاه فرآيند پرداخت تسهيلات يک ميليوني مرحله اول حمايت کرونايي به يارانه‌بگيران را بزرگترين پروژه دولت الکترونيک دانستند که با ارسال فقط شماره ملي سرپرست خانوار به سرشماره 6369 و بدون مراجعه حضوري و بدون ضامن اين تسهيلات پرداخت و اقساط آن هم از حساب يارانه‌اي سرپرست خانوار کسر خواهد شد.  وام يک ميليوني يارانه بگيران مرحله دوم


  انتهاي پيام/ب


    


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

behzadtarh kimiyanafis Richard Kim Carmen amozzabanB Brandon Lori tarahanbartar اخبار شرکت گامادسک