&

خبرگزاري فارس - موسوي خوئيني‌ها متکبرترين فردي است که ديده‌ام/ منِ زيباکلام، عبدي، تاجزاده، اصغرزاده و خاتمي در ايجاد شرايط امروز مقصريم

• خبرگزاري فارس - موسوي خوئيني‌ها متکبرترين فردي است که ديده‌ام/ منِ زيباکلام، عبدي، تاجزاده، اصغرزاده و خاتمي در ايجاد شرايط امروز مقصريم

به گزارش گروه ديگر رسانه‌هاي خبرگزاري فارس، صادق زيبا کلام درباره نامه اخير موسوي‌خوئيني‌ها به رهبر انقلاب گفت: هنر موسوي‌خوئيني‌ها اين است که هرچندوقت يک بار انگشت اتهام را به سمت يکي از شخصيت‌هاي نظام نشانه مي‌گيرد و روزي عليه آقاي هاشمي سخن مي‌گويد و روز ديگر خطاب به رهبري مشکلات را گوشزد مي‌کند در صورتي که اگر قرار باشد در دادگاهي متهمان به وجودآمدن وضع کنوني احضار شوند، نخستين فردي که بايد در آن دادگاه حاضر و محاکمه شود خود آقاي موسوي خوئيني‌هاست.

زيباکلام افزود: من از او مي‌پرسم که آقاي موسوي خوئيني‌ها آيا شما در به وجود‌آمدن شرايط امروز هيچ نقشي نداشتي؟ او با متهم کردن ديگران سعي مي‌کند بار مسئوليت را از گردن خود وانهد و کاري کند که مردم فراموش کنند که عامل تحريف گفتمان انقلاب خود او بوده است».

وي ادامه داد: خطاي ديگر او اين بود که در قبال مسائل مهم اين کشور سکوت کرد. بازهم از آقاي موسوي خوئيني‌ها مي‌پرسم که شما در سال76 کجا بودي و چرا هيچ موضعي نگرفتي؟ در دي96 و آبان98 چه مي‌کردي؟ واقعيت اين است که ما همه مقصريم؛ منِ صادق زيباکلام، عباس عبدي، تاجزاده، اصغرزاده، خاتمي و بسياري ديگر در ايجاد شرايط امروز مقصريم اما ترديد نکنيد که بيش و پيش از همه ما بزرگ‌ترين مقصر خودِ آقاي موسوي خوئيني‌هاست.

اين فعال سياسي اصلاح‌طلب تصريح کرد: اين‌که طوري رفتار کنيم که انگار همه اين مشکلات يک‌شبه ايجاد شده و خودمان به‌طور مستقيم يا غيرمستقيم در بحران‌هاي کنوني ايران نقش نداشته‌ايم، جز فرافکني و فرار از مسئوليت چيزي نيست. موسوي خوئيني‌ها آرمان‌هاي انقلاب را زيرپا له کرد و انقلاب را فداي اهداف و اميال خود کرد.

صادق زيبا کلام در پايان گفت: در انتها بايد بگويم که موسوي خوئيني‌ها متکبرترين فردي است که به عمر خود ديده‌ام. به‌ياد دارم يکي از دانشجويانم بر موضوع تسخير سفارت آمريکا کار مي‌کرد و موفق شد با افرادي چون عباس عبدي، محسن ميردامادي، محمود احمدي‌نژاد و معصومه ابتکار درباره آن موضوع گفت‌وگو کند. او گفت که اگر بتوانم با آقاي موسوي خوئيني‌ها هم گفت‌وگويي انجام دهم، پروژه‌ام کامل مي‌شود؛ به‌همين دليل از من خواست کرد که براي راضي‌کردن موسوي‌خوئيني‌ها تلاشي بکنم؛ من هم نامه‌نگاري‌هاي متعدد با او و دفترش انجام دادم و درخواست کردم که به چند پرسش اين دانشجو پاسخ دهد و حتي از طريق دانشگاه تهران هم براي او نامه‌اي ارسال شد اما او حتي پاسخ نداد که مي‌خواهد مصاحبه کند يا نه؛ يعني حتي به خودش زحمت نداد که بگويد وقت ندارم و مصاحبه نمي‌کنم. او اگر روزگاري ادعاي استکبارستيزي داشته، بهتر است در ابتدا با استکبار دروني خود مبارزه کند».

منبع: فردا

انتهاي پيام/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

بازسازي و معماري سورنا مرجع مقالات تخصصي فلوئنت Sandey Kardan Jamil Kim Kim James Ricardo مرجع رسمي مقالات سئو